Grupa Kemerling

Grupa Kemerling powstała z myślą o przedsiębiorcach i jest dedykowana sektorowi biznesowemu. Jej celem jest świadczenie kompleksowych usług dla podmiotów gospodarczych.. W skład Grupy Kemerling wchodzą podmioty świadczące usługi doradcze, zarówno w zakresie bieżącej działalności, jak i planowanego rozwoju lub sprzedaży oraz kancelarie prawne i podatkowe wyspecjalizowane w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Naszym nadrzędnym celem jest skupienie w ramach jednej Grupy specjalistów, których wiedza i doświadczenie z zakresu prawa, księgowości, ekonomii i podatków uzupełnią się wzajemnie, a dzięki temu, w najbardziej efektywny sposób służą przedsiębiorcom. Niezależnie od tego, czy poszukujecie Państwo pomocy w bieżącej obsłudze prawnej i podatkowej firmy, dotacji na nowe inwestycje, czy też planujecie Państwo pozyskać zewnętrznego inwestora jesteśmy gotowi służyć Państwu pomocą.

Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie obejmujące praktycznie każdy aspekt prawny i finansowy związany z działalnością firm.
logo-bni
 

Chcesz z nami porozmawiać?

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Pracujemy w godzinach od 8:30 - 17:00. Po wcześniejszych ustaleniach istnieje możliwość umówienia spotkania w innych godzinach.