Grupa Kemerling

Grupa Kemerling powstała z myślą o przedsiębiorcach i jest dedykowana sektorowi biznesowemu. Jej celem jest świadczenie kompleksowych usług dla podmiotów gospodarczych.. W skład Grupy Kemerling wchodzą podmioty świadczące usługi doradcze, zarówno w zakresie bieżącej działalności, jak i planowanego rozwoju lub sprzedaży oraz kancelarie prawne i podatkowe wyspecjalizowane w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Naszym nadrzędnym celem jest skupienie w ramach jednej Grupy specjalistów, których wiedza i doświadczenie z zakresu prawa, księgowości, ekonomii i podatków uzupełnią się wzajemnie, a dzięki temu, w najbardziej efektywny sposób służą przedsiębiorcom. Niezależnie od tego, czy poszukujecie Państwo pomocy w bieżącej obsłudze prawnej i podatkowej firmy, dotacji na nowe inwestycje, czy też planujecie Państwo pozyskać zewnętrznego inwestora jesteśmy gotowi służyć Państwu pomocą.

Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie obejmujące praktycznie każdy aspekt prawny i finansowy związany z działalnością firm.
logo-bni

Kluczowi członkowie zespołu

Monika Podsiedlik

partner, radca prawny, doradca podatkowy


Z doradztwem podatkowym jest związana od 2009 r. Doświadczenie w tym zakresie zdobywała w firmach „Wielkie 4” tj. PwC oraz KPMG gdzie zajmowała się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem podatków dochodowych oraz podatku VAT. Aktualnie prowadzi dział podatkowy oraz projekty związane z reorganizacją struktury własnościowej oraz operacyjnej grup kapitałowych i przedsiębiorców.

Łukasz Bator

partner, radca prawny


Od ponad 15 lat świadczy usługi związane z obsługą prawną przedsiębiorców. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego na rzecz przedsiębiorców należących do różnych sektorów gospodarczych, w tym przedsiębiorców produkcyjnych, deweloperów oraz przedsiębiorstw usługowych. Łukasz posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań mających na celu uzyskiwanie środków z funduszy Unii Europejskiej oraz zewnętrznego finansowania przedsiębiorców.

Barbara Dziobek

Analityk finansowy


Basia marketingiem zajmuję się od 14 lat. Pomaga firmom i ich właścicielom budować stabilną pozycję firmy na rynku, budować relacje z klientami, zwiększać dochód i rozwijać się, tak, aby czuli się spełnieni. Basia pomaga przedsiębiorcą przygotować strategię rozwoju firmy lub marki tak by umożliwić firmie stały i stabilny wzrost.

Sławomir Kaszowski

Analityk finansowy


Związany z branżą finansową od ponad 20 lat. Doświadczenia zawodowe zdobywał jako pracownik czołowych banków korporacyjnych, biorąc udział w przygotowaniu i realizacji projektów z obszaru structure finance oraz współpracując z podmiotami z segmentu korporacyjnego. Od ponad 2-ch lat świadczy usługi związane z szeroko pojętym doradztwem finansowym i inwestycyjnym dla podmiotów gospodarczych.

Katarzyna Wybraniec Stępień

radca prawny


Specjalizuje się w prawie umów handlowych oraz prawie ochrony danych osobowych. Kasia posiada także bogate doświadczenie w zakresie reprezentacji klientów przed sądami w tym w szczególności w postępowaniach cywilnych i postępowaniach rejestrowych.

Marta Żurek

radca prawny


Specjalizuje się w prawie umów handlowych oraz prawie nieruchomości. Marta prowadzi także szkolenia w zakresie ochrony danych osobowych. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie reprezentacji klientów przed sądami, w tym w szczególności w postępowaniach cywilnych (w szczególności gospodarczych).

Szczepan Brzeski

doradca biznesowy


Od 15 lat doradza i szkoli w zakresie rozwoju przedsiębiorstw, autor ponad 450 Strategii Biznes planów i Studiów wykonalności inwestycji, od 2004 r. wykładowca na krakowskich uczelniach m.in. UJ, AGH, Akademia Rolnicza oraz WSE im ks. Józefa Tischnera. Przedsiębiorcy oraz uczestnicy szkoleń biznesowych doceniają jego praktyczne podejście do problemów z jakimi na co dzień spotka się biznes oraz bogate doświadczenie.

Monika Batko

Doradca finansowy


Specjalizuje się w zarządzaniu finansami i controllingu. Ukończyła finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, zarządzanie zmianami w Birkbeck Colledge przy Uniwersytecie Londyńskim oraz controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Swoje kompetencje budowała przez 15 lat intensywnej pracy w bankowości korporacyjnej oraz zarządzając finansami międzynarodowej grupy kapitałowej. Brała udział w przejęciach i sprzedaży spółek, tworzeniu joint venture oraz była liderem procesu w obszarze finansów w procesie fuzji.
 

Chcesz z nami porozmawiać?

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Pracujemy w godzinach od 8:30 - 17:00. Po wcześniejszych ustaleniach istnieje możliwość umówienia spotkania w innych godzinach.