Dołącz do naszego zespołu

Kemerling, to zespół doskonale wykształconych i doświadczonych osób, tworzących miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz zapewniających nowym pracownikom niezbędne wsparcie na etapie wdrażania.
Praca w naszym Zespole wiąże się z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji i zdobywaniem szerokiej wiedzy, a w szczególności z zakresu prawa i ekonomii związanych ze środowiskiem biznesu.

Poszukujemy osób chcących pracować w dynamicznej firmie, nastawionych na rozwój i działalność zespołową. Wierzymy, że rzetelna i twórcza praca oraz rozwój osobisty nierozerwalnie łączą się z sukcesami odnoszonymi w obsłudze naszych klientów.

Formularz kontaktowy


Przyciąganie najbardziej utalentowanych ludzi – profesjonalistów, którzy łączą realizację własnych celów z celami naszych klientów.

Tworzenie unikalnego środowiska pracy nastawionego na uczestnictwo, w którym liczymy się z głosem każdego i doceniamy każdy wkład.

Umożliwienie rozwoju, który nada tempa Twojej karierze, pozwalając osiągać lepsze rezultaty w pracy na rzecz klientów..

Zapewnienie wsparcia, oraz uznanie i elastyczne podejście, które pozwolą Ci skutecznie pogodzić zaangażowanie w pracę z życiem prywatnym.