Opracowanie strategii rozwoju

Rozwój firmy jest procesem dynamicznym, który niejednokrotnie wymaga modyfikacji formy prowadzenia działalności lub struktury przedsiębiorstwa. Wiemy, że rozwiązania które świetnie sprawdzały się na początku prowadzonej działalności wraz z jej wzrostem mogą okazać się mało efektywne.

Zmiany zachodzące w firmie lub w jej otoczeniu mogą wiązać się z koniecznością wprowadzenia dodatkowych rozwiązań, które zapewnią ochronę najważniejszych aktywów przedsiębiorstwa przed ryzkiem jaki wiąże się z bieżącą działalnością gospodarczą.

Wiemy, że strategia rozwoju stanowi fundamentalny element systemu zarządzania każdym przedsiębiorstwem. Dlatego też zapewniamy kompleksowe i indywidualnie dopasowane opracowanie strategii rozwoju firmy, jak również nadzór nad procesem wdrożenia nowych rozwiązań.


Restrukturyzacja firmy

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w restrukturyzacji prowadzonego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego czy szukają

Państwo rozwiązań mających na celu zwiększenie konkurencyjności prowadzonego przedsiębiorstwa lub grupy kapitałowej czy restrukturyzację bieżących zobowiązań wobec instytucji finansowych jesteśmy gotowi służyć Państwu swoja pomocą.

Co ważne programy restrukturyzacji nie są przeznaczone jedynie dla firm zagrożonych upadłością. Niejednokrotnie reorganizacja prowadzonej działalności już na wcześniejszym etapie pozwala na usprawnienie procesów biznesowych i uniknięcie problemów z zakresu płynności finansowej.

Doradztwo prawne i podatkowe

Jednym z głównych aspektów działalności naszej firmy jest doradztwo prawe i podatkowe na rzecz przedsiębiorców. Świadczymy usługi stałej jak i bieżącego obsługi prawnej i podatkowej. Jednocześnie nasza wiedza na temat funkcjonowania firm pozwala nam na podejście do problemów przedsiębiorców w sposób praktyczny.

Więcej informacji na temat doradztwa prawnego i podatkowego znajdą Państwo w zakładce „Prawo dla biznesu”.
N asze doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych połączone z wiedzą z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i finansowego pozwala nam na zaproponowanie rozwiązań dla przedsiębiorców idealnie dopasowanych do ich bieżących potrzeb oraz dalekosiężnych celów.

Poprzez właściwe ułożenie struktury własnościowej przedsiębiorstwa i wykorzystanie odpowiednich metod finansowania poszczególnych przedsięwzięć podnosimy efektywność prowadzonej działalności gospodarczej. Jedną z naczelnych zasad jakie wyznajemy jest ochrona inwestora i zgromadzonego kapitału dlatego też proponowane przez nas rozwiązania mają maksymalnie ograniczyć ryzyka związane z prowadzeniem bieżącej działalności operacyjnej.